Zasady i warunki Zasady i warunki
OTWÓRZ KONTO! OTWÓRZ KONTO!

Zasady i warunki promocji Pakiet Powitalny

 1. Oferta ważna tylko dla klientów, którzy dokonali rejestracji konta gracza po 15 października 2014 roku.
 2. Wysokość bonusa uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty.
  • za wpłatę w przedziale 50 PLN – 199 PLN otrzymuje się 50 PLN
  • za wpłatę w przedziale 200 PLN – 1199 PLN otrzymuje się 200 PLN
  • za wpłatę 1200 PLN i więcej otrzymuje się 1200 PLN
 3. Klienci wpłacający pieniądze za pośrednictwem konta Moneybookers/Skrill nie mogą brać udziału w niniejszej promocji.
 4. Bonus księgowany jest następnego dnia do 12:00 CEST. Aby być uprawnionym do otrzymania Bonusa Powitalnego pierwsza wpłata na konto gracza musi być dokonana w dniu rejestracji tego konta!
 5. Po dokonaniu wpłaty należy wybrać jedną z czterech proponowanych gier, na której zostanie uwolniony bonus.
 6. Bonus jest ważny przez 14 dni i dostępny tylko na czterech grach wymienionych w promocji.
 7. Bonus przeznaczony doi 35-krotnego obrotu. Procentowa wartość stawki zaliczana na poczet obrotu różna jest dla poszczególnych typów gier (100% dla automatów, 25% dla ruletek)
 8. Obrót może być dokonany tylko i wyłącznie na czterech grach wymienionych w promocji.
 9. Do obrotu zaliczane są tylko i wyłącznie stawki zakładów postawionych w trybie gry „na prawdziwe pieniądze”
 10. W sytuacji, kiedy na koncie gracza znajdują się gotówka oraz środki bonusowe zakłady zasilane są w pierwszej kolejności z salda gotówkowego.
 11. Wszystkie bonusy przyznane w ramach tej promocji ważne są przez 14 dni. Po upływie tego czasu zarówno kwota bonusa jak i wszelkie wygrane powstałe w wyniku obrotu tym bonusem zostaną automatycznie usunięte.
 12. Sportingbet.com ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili i bez wcześniejszego zawiadomienia. Zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w niniejszej promocji.
 13. Sportingbet stosuje ścisłą zasadę „jeden użytkownik/bonus - jedno konto" i stosuje szereg własnych środków bezpieczeństwa, aby wyegzekwować przestrzeganie powyższej zasady. W związku z tym, aby zapobiec wypadkom nadużycia, zastrzegamy sobie prawo, według wyłącznego uznania, do odmowy przyznania bonusów w postaci bezpłatnych zakładów, między innymi, w następujących okolicznościach:
  • więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP
  • konta otwarte przez tą samą rodzinę i / lub to samo gospodarstwo domowe
  • konta o wspólnych danych lub elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej lub debetowej, lub innej metody płatności
  • więcej niż jedno konto należące do tej samej osoby
  • złamanie jednego z warunków i postanowień dotyczących bonusa
  • dowody zmowy pomiędzy klientami podczas wnoszenia zakładów
 14. Sportingbet.com pozostaje jedynym arbitrem niniejszej promocji, a decyzja Sportingbet.com jest ostateczna i wiążąca.
 15. Zastosowanie mają standardowe zasady Sportingbet. W przypadku niedoprecyzowania jakiejkolwiek z zasad obowiązują te opublikowane na anglojęzycznej stronie Sportingbet.com

Bonus Powitalny o wartości 200 PLN - Zasady i warunki

 1. Niniejsza oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy zarejestrują konto od godz. 01:01 CET dn. 07/04/2015.
 2. Żeby otrzymać bonus powitalny należy zarejestrować się i dokonać pierwszego depozytu tego samego dnia.
 3. Bonus maksymalny na jednego użytkownika wynosi 200 PLN/50EUR lub odpowiednik powyższej kwoty w innej walucie.
 4. Promocja ta nie podlega kumulacji i dotyczy wyłącznie pierwszego wniesionego zakładu. Do promocji zaliczone zostaną wyłącznie zakłady przegrane.
 5. Aby zakwalifikować się do promocji, Twój pierwszy zakład musi mieć kurs 1,5 lub większy (Przy zakładach wielokrotnych, każda część musi mieć kurs 1,5 lub większy).
 6. Klienci wpłacający pieniądze za pośrednictwem konta Moneybookers/Skrill lub Ukash nie mogą brać udziału w niniejszej promocji.
 7. Niniejsza promocja dotyczy wyłącznie zakładów sportowych. Nie kwalifikują się zakłady wnoszone w następujących działach: Wirtualny Futbol, Zdrapki, Kasyno, Poker i Gry.
 8. Bonus zostanie wypłacony w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu. Uzyskana suma zostanie automatycznie przelana na konto bez potrzeby składania wniosku.
 9. Zakłady wniesione na Wyścigi Konne w UK lub Międzynarodowe Wyścigi Konne nie liczą się do kwalifikacji.
 10. Bonus należy obrócić 5-krotnie po kursie 1.5 lub wyższym zanim będzie można go wypłacić (w przypadku zakładów wielokrotnych, każda składowa akumulatora musi mieć kurs minimum 1.5)
 11. Po dacie rejestracji użytkownik ma do 7 dni, aby wziąć udział w niniejszej promocji. Zakłady kwalifikujące muszą zostać wniesione i rozliczone w tym terminie.
 12. Aby zakwalifikować się do promocji, pierwszy depozyt musi być depozytem spełniającym kryteria punktu 5.
 13. Wszelkie bonusy, które pozostaną niewykorzystane po 30 dniach od daty pojawienia się ich na koncie klienta, zostaną z tego konta usunięte.
 14. Pierwsze wygrane zakłady nie kwalifikują do przyznania bonusu.
 15. Sportingbet zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania klientowi bonusu w wypadkach, gdy Sportingbet ma podstawy sądzić, że w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu darmowych zakładów i bonusów np. biorąc udział w arbitrażu.
 16. Użytkownicy kont muszą mieć ukończone 18 lat.
 17. Sportingbet.com ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili / bez wcześniejszego zawiadomienia. Zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w niniejszej promocji.
 18. Sportingbet.com stosuje ścisłą zasadę „jeden użytkownik - jedno konto" i stosuje szereg własnych środków bezpieczeństwa, aby wyegzekwować przestrzeganie powyższej zasady. W związku z tym, aby zapobiec wypadkom nadużycia, zastrzegamy sobie prawo, według wyłącznego uznania, do odmowy przyznania bonusów w postaci bezpłatnych zakładów, między innymi, w następujących okolicznościach:
  • więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP
  • konta otwarte przez tą samą rodzinę i / lub to samo gospodarstwo domowe
  • konta o wspólnych danych lub elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej lub debetowej, lub innej metody płatności
  • więcej niż jedno konto należące do tej samej osoby
  • złamanie jednego z warunków i postanowień dotyczących bonusa
  • dowody zmowy pomiędzy klientami podczas wnoszenia zakładów
 19. Oferta ta jest dostępna i ważna tylko dla graczy zarejestrowanych na polskiej stronie językowej Sportingbet.
 20. Sportingbet.com pozostaje jedynym arbitrem niniejszej promocji, a decyzja Sportingbet.com jest ostateczna i wiążąca. Sportingbet.com zastrzega sobie także prawo, przed przyznaniem darmowego zakładu, do zażądania od klientów odpowiednich dokumentów. Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie pierwszego konta klienta i nie odnosi się do żadnych kolejnych kont klienta. Z niniejszej oferty nie można korzystać w połączeniu z żadnymi innymi ofertami. Zastosowanie mają zwyczajowe zasady i warunki Sportingbet.com. Wszelkie sprawy związane z niniejszą promocją prosimy zgłaszać naszemu Działowi Obsługi Klienta na adres e-mail poland@sportingbet.com, lub przez inne dostępne kanały komunikacji.